Personal

Vår personal är ofta svåra att få tag i per telefon – därför är det bra om du använder dig av mail i första hand när du behöver få tag i någon av oss.

Mailadressen  är  förnamn.efternamn@haninge.se

Skolledning och administrativ personal

 

Foto Annika Annika Setterquist
Rektor
08-6067432
Mejl: annika.setterquist@haninge.se
Foto Lars Lars Madsén
Biträdande rektor
08-6067070
Mejl: lars.madsen@haninge.se
marie plan2 Marie Jonsson
Biträdande Rektor
08-6069181
Mejl: marie.jonsson@haninge.se
Missing_picture Maria Åkesson
Gymnasieadministratör
08-6067611
Mejl: maria.akesson@haninge.se
Mats Mats Sjöberg
Vaktmästare
08-6067055
Mejl: mats.sjoberg@haninge.se
Missing_picture Ann-Charlotte Stern
Receptionist
08-6067084
Mejl: ann-charlotte.stern@haninge.se

Elevvårdsteam

Missing_picture Marie Jonsson
Biträdande Rektor
08-6069181
Mejl: marie.jonsson@haninge.se
Missing_picture Nassir Naje Lazem
Kurator
08-6067073Mejl:
Missing_picture Malena Hedman
Studie och yrkesvägledare
för språkintroduktion
08-6067627  och sms  till 0725060941
Mejl: malena.hedman@haninge.se
Missing_picture Jennifer Eklund
Studie och yrkesvägledare
för HA, EK, RL, yrk, CC, IA
08-6067960 och sms till 0703529936
Mejl: jennifer.eklund@haninge.se
Missing_picture Leyla Kut
Skolsköterska
08-6068066
Mejl: leyla.kut@haninge.se
Missing_picture Carina Ejby
Skolsköterska
08-6064824
Mejl: carina.ejby@haninge.se
Anna Olsson Bergbom
Specialpedagog plan 5 o 608-606 47 91
08-606 47 91
Mejl; anna.olssonbergbom@haninge.se
Missing_picture Pernilla Berg
Specialpedagog plan 3
Mejl: pernilla.berg@haninge.se
Missing_picture Maarten Koops
Specialpedagog plan 2
Mejl: maarten.koops@haninge.se
Missing_picture Sirka Jonsson
Specialpedagog plan 5
Mejl: kommer senare

Cafe och kök

Missing_picture Nina Hellman
Cafée
08-6067979
Mejl: nina.hellman@haninge.se
Missing_picture Feng Shao Qiong
Cafée
Missing_picture Gülsum Celepil
kök
08-6067979
Mejl: celepli.a.gulsum@haninge.se
Missing_picture Navid Azad
kök
08-6067979
Mejl: navid.azad@haninge.se
Missing_picture Agneta Ander Sjöblom
Lärare, kök
08-6067689
Mejl: agneta.ander-sjoblom@haninge.se
Missing_picture Fredrik Hägerstrand
Lärare, kök
08-6067689
Mejl: fredrik.hagerstrand@haninge.se

Personal

Missing_picture Agnieszka ”Agnes” Distler
Lärare
Mejl: distler.agnieszka@haninge.se
Missing_picture Agneta Ander Sjöblom
Lärare,kök
08-6067689
Mejl: agneta.ander-sjoblom@haninge.se
Missing_picture Amina Boouhli
Lärare
08-6068351
Tjänstledig
Missing_picture Anders Erixon
Lärare
08-6067089
Mejl: anders.erixon@haninge.se
Missing_picture Anders Mannbeck
Lärare
08-6067255
Mejl: anders.mannbeck@haninge
Missing_picture Anders Martin
Lärare
Mejl: anders.martin@haninge.se
Missing_picture Andersson
Castro de Paiva Gomes
Elevassistent
Mejl: anderson.castrodepaivagomes@haninge.se
Missing_picture Andreas Lööv
Elevassistent
Mejl: andreas.loov@haninge.se
angelica O Angelika Ottosson
Elevassistent
08-6067140
Mejl: angelika.ottosson@haninge.se
Anna Olsson Bergbom
Specialpedagog
08-606 47 91
Mejl; anna.olssonbergbom@haninge.se
annalena Anna-Lena Lundberg
Lärare
08-6067364
Mejl: anna-lena.lundberg@haninge.se
Missing_picture Anneli Wisten
Lärare
Mejl: anneli.wisten@haninge.se
Missing_picture Ann-Marie Johansson
Biblioteksansvarig
Mejl: ann-marie.johansson@haninge.se
ArneS Arne Smångs
Lärare
08-6067140
Mejl: arne.smangs@haninge.se
Missing_picture Benny Larsson
Lärare
08-6067079
Mejl: benny.larsson@haninge.se
camillaK Camilla Karlsson
Lärare
08-6067140
Mejl: camilla.karlsson@haninge.se
Missing_picture Chathrine Grönberg
Lärare
Mejl: chathrine.gronberg@haninge.se
Missing_picture Charlotte Lind
Lärare
Mejl: charlotte.lind@haninge.se
Missing_picture Charlotte Stolt
Lärare
08-6069184
Mejl: charlotte.stolt@haninge.se
Missing_picture Cornelia Bensland
Lärare
08-6067648
Mejl: cornelia.bensland@haninge.se
ElisabethB Elisabeth Bramskog
Lärare
08-6067363
Mejl: elisabeth.bramskog@haninge.se
ElviraK Elvira Kinbom
Lärare
08-6067695
Tjänstledig
Missing_picture Emilia Walk Johansson
Lärare
Mejl: emilia.walkjohansson@haninge.se
Missing_picture Emma Hagberg
Elevassistent
Mejl: emma.hagberg@haninge.se
Missing_picture Erika Enberg
Lärare
Mejl: erika.enberg@haninge.se
EvaT Eva Törnblom
Lärare
08-6069236
Mejl: eva.tornblom@haninge.se
Missing_picture Fredrik Hägerstrand
Lärare
08-6067689
Mejl: fredrik.hagerstrand@haninge.se
FridaG Frida Gutebo
Elevassistent
08-6067993
Mejl: frida.gutebo@haninge.se
Missing_picture Göran Dankiewicz
Lärare
08-6067648
Mejl: goran.dankiewicz@haninge.se
Missing_picture Heidi Van Den Berg
Lärare
08-6068153
Mejl: heidi.vandenberg@haninge.se
Missing_picture Helena Landahl
Lärare
Mejl: helena.landahl@haninge.se
Helena-Irmeli Pekkala
Lärare, Webbansvarig
Mejl: helena-irmeli.pekkala@haninge.se
Missing_picture Hemn Osman
Elevassistent
08-6068561
Mejl: hemn.osman@haninge.se
Missing_picture Hibel Shekar
Lärare
08-6067648
Mejl: hibel.shekar@haninge.se
getimages_portrait_photo_414741_00000455417_02-jpg-img Håkan Wiklund
It Samordnare
08- 606 77 52
Mejl: hakan.wiklund@haninge.se
JuliaS Julia Sjödin
Lärare
070-6063673
Mejl: julia.sjodin@haninge.se
Missing_picture Karin Lindberg
Lärare
08-6067648
Mejl: karin.lindberg@haninge.se
Missing_picture Kazem Mobarra
Lärare
08- 606 8153
Mejl; mobarra.kazem@haninge.se
lasse plan2 Lars Nilsson
Lärare
Specialpedagog
08-6068561
Mejl: lars.nilsson@haninge.se
Missing_picture Lennart Strand
Lärare
08-6068153
Mejl: lennart.strand@haninge.se
Missing_picture Louise Pilström
Lärare
Mejl: louise.pihlstrom@haninge.se
Missing_picture Maarten Koops
Lärare, spec pedagog plan 2
08-606 76 43
Mejl: maarten.koops@haninge.se
getimages_portrait_photo_414741_00000455399_02-jpg-img Madeleine Solenberg
Lärare
08-6067616
Mejl: madeleine.solenberg@haninge.se
Missing_picture Madiore Rehn Hulin
Lärare
Mejl: madiore.hulin@haninge.se
Missing_picture Malin Hemmingsson
Lärare
08-6069236
Mejl: malin.hemmingsson@haninge.se
matte malin Malin Wiberg
Lärare
Mejl: malin.wiberg@haninge.se
Missing_picture Malwa  Shinka Vikström
Lärare
08-6067616
Mejl: malwa.shinkavikstrom@haninge.se
Missing_picture Maria Abrahamsson
Lärare
Mejl: maria.arbrahamsson@haninge.se
Missing_picture Maria Åkesson
Gymnasieadministration
Mejl: maria.akesson@haninge.se
Missing_picture Nazma Azad
Elevassistent
Mejl: nazima.azad@haninge.se
Missing_picture Nonna Bysell
Lärare
08-6069184
Mejl: nonna.bysell@haninge.se
Missing_picture Olov Andersson
Lärare
08-6068153
Tjänsteledig
Missing_picture Osama Al Rammal
Lärare, Webbansvarig
Mejl: osama.alrammal@haninge.se
outi Outi Frisk
Lärare
08-6067081
Mejl: outi.frisk@haninge.se
Putte Patrik Nygren
Elevassistent
08-6068561
Mejl: patrik.nygren@haninge.se
Missing_picture Pernilla Berg
Lärare, spec pedagog plan 3070 606 36 73
Mejl: pernilla.berg@haninge.se
stefan plan 2 Stefan Boden
Lärare
08-6067364
Mejl: stefan.boden@haninge.nu
stefan gunnarsson Stefan Gunnarsson
Lärare
08-6067081
Mejl: stefan.gunnarsson@haninge.se
Missing_picture Susan Johansson
Lärare
Mejl: kommer senare
susanne L HPSusanne Larsson
Elevassistent
08-6067993
Mejl: susane.larsson@haninge.se
Missing_picture Tania Nilsson
Lärare
08-6069236
Mejl: tania.a.nilsson@haninge.se
Missing_picture Ulf Nyberg
Lärare, skoladmin
08-6067089
Mejl: ulf.nyberg@haninge.se
Missing_picture Zohra Neukrouf
Skolvärdina
Mejl: zohra.neukrouf@haninge.se